Často kladené otázky

1. Aký je rozdiel medzi www.sevtprefirmu.sk a www.sevtprerodinu.sk?

www.sevtprefirmu.sk je eshop určený výlučne pre podnikateľské subjekty (právnické osoby, fyzické osoby - podnikateľ), podmienkou nákupu je platné IČO. www.sevtprerodinu.sk je určený pre rodiny, deti, študentov teda pre nákup kancelárskych a školských potrieb pre domácnosť.

2. Aká je záruka na tovar predávaný v internetovom obchode?

Internetový obchod štandardne poskytuje na predávaný tovar záruku 2 roky. Pokiaľ výrobca vystavuje záručný list, všetky potrebné informácie týkajúce sa záruky konkrétneho produktu nájdete v ňom.

3. Kedy tovar dostanem?

Pokiaľ má produkt pri objednávaní dostupnosť na sklade, doručíme Vám ho spravidla do 5 pracovných dní. V prípade iných dostupností je doba dodania tovaru len orientačná, ďalšie upresňujúce informácie Vám poskytneme telefonicky po potvrdení Vašej objednávky.

4. Môžem si tovar prevziať osobne na Vašej predajni?

Áno, stačí spraviť objednávku telefonicky, prostredníctvom internetu alebo emailom. Následne počkáte na informačný mail o pripravenom tovare na osobné vyzdvihnutie a po jeho obdržaní si môžete tovar prevziať.

5. Ako môžem moju odoslanú objednávku stornovať?

Objednávku môžete stornovať telefonicky na čísle 0850 11 11 84 alebo mailom na eshop@sevt.sk. Je potrebné uviesť číslo objednávky a vaše meno.